Entry Thumbnail

Pár důvodů proč mám ráda Oktoberfest

Oktoberfest, by podle mě měl zažít úplně každý milovník piva a zábavy. Atmosféra téhle akce vás kompletně dostane.


1) Úžasná atmosféra
Více než 6 tisíc lidí v jednom stanu, živá hudba, pivo, dobré jídlo, bavorské oblečky a celý stan ožívá. Všichni, fakt všichni zpívají a užívají si pivní neřesti. Každý je kamarád s každým, dělí se o vše, všichni se smějí, zpívají a vytváří tím úžasnou atmosféru. Ve stanu se cítíte jako když jste se svými nejlepšími kamarády v hospodě/baru, pár pivek máte v sobě a začne hrát vaše oblíbená písnička. Na Oktoberfestu se ze všech 6ti tisíc účastníků stanou v jednu chvíli nejlepší kamarádi a zpíváte, usmíváte se na sebe a pijete pivko. Když se někdo odhodlá vypít celý mass piva na ex. Začne mu fandit polovina stanu. Takže pokud jste se někdy chtěli cítit jako celebrita, tak to můžete zažít při pití 1l piva na ex na Oktoberfestu.

2) Mnichov je kousek
Mnichov je nádherné město kousek od hranic. Výlet se dá spojit hned s několika místy a i za víkend se pivní atmosféra a super výlet stihne.
Centru Mnichova, muzeum BMW, Olympiapark, Chiemsee a mnoho dalšího...

3) Pivo, Pivo a Pivo
Jedno pivko Mass na Oktoberfestu znamená 1 litr piva. Takže i když stojí jedno 12Eur, tak pár jich stačí a tančíte na stole.

4) Bavorské oblečky
Bavorské kožené kalhoty s košilí u mužů a dámské šatičky Dirndl, které má na sobě skoro každý dodávají Oktoberfestu prostě šťávu.

5) Celkem levný ale intenzivní zážitek
Výlet do Mnichova na 2 dny nemusí vyjít vůbec draho. Parkovat se dá za 0,5 Eur za městem a MHD ve více lidech vychází velmi levně. Pivo je sice dražší, ale 2 bohatě stačí. K jídlu si dáte Bratwurstík ze stánku a spát se dá přes Couchsurfing, na parkovišti nebo za městem v hotelu.

image image image

#Německo #Traveling #Oktoberfest
Instagram Image Instagram Image Instagram Image Instagram Image Instagram Image Instagram Image Instagram Image